"Зцілення ран війни – відповідь у практиці" - IHD School 2024

Запрошуємо на літню школу “Цілісний людський розвиток в дії”!

Повномасштабне вторгнення стало черговим випробуванням суспільної солідарності та стійкості. Реалії великої війни принесли нові виклики, відповіді на які вимагають спільної дії й консенсусу переконань для індивідуального і суспільного розвитку в довгостроковій перспективі.

Тема цьогорічної школи “Зцілення ран війни – відповідь у практиці”.

Головною ціллю літньої школи є підвищення компетентностей викладачів і працівників УКУ для фахової відповіді на виклики сьогодення, що пов’язані із травмами війни, в практичній та професійній діяльності. Виходячи з припущення, що "автентичний розвиток - це розвиток, який робить кожну людину "більш людяною" і спрямований на сприяння благу всієї людини і кожної людини" навчальна програма літньої школи спрямована на формування експортного потенціалу УКУ, задля ресурсу якісної віднови України.

У програмі літньої школи: лекції, практичні заняття – навчальний виїзд в реабілітаційний центр ”Superhumans”, обмін досвідом.

Теми, з якими будемо працювати:

• Участь як основний принцип суспільної (інклюзивної) взаємодії;

• Травма-інформований підхід (спілкування, навчання, співпраця);

• Інвалідність в світлі “етики життя”;

• Практикум з розробки підходів до безбар’єрного навчання, праці й спілкування.

За умови успішного проходження школи учасники отримають 1 кредит ЄКТС.

Коли? 26-30 червня

Де? Львів, Брюховичі

Ціна участі: 1000 грн

Форма для реєстрації: https://forms.gle/PxuZ9Mh2332Johdm9