Виставка: “Молитва стійкості: студентські записки з тилу”

Повномасштабне вторгнення змінило звичний ритм життя кожного з нас. В моменти, коли українське суспільство переживало найболючіші миті переродження національної свідомості, кожен на місцях тихо і невтомно робив свою працю – ту, яка пришвидшує і наближає перемогу Україну. І саме в ті моменти тривоги, болю та страху втратити найрідніше очевидною стала одна річ – Україна потребує багато любові – не тільки закордонних друзів чи партнерів, а і нашої насамперед. І навіть поза зоною фронту та волонтерства – в тилу – ця любов має бути чистою та абсолютною. “Молитви стійкості: студентські записки з тилу” – проєкт студентів Школи журналістики та комунікацій УКУ. Виставка зібрала 31 візуальну історію війни та майбутньої перемоги. А доповненням до постерів стали особистісні глибокі рефлексії та переживання, думки та мрії, які студенти вмістили у формі невеликих записок та молитов. Проєкт став можливим завдяки роботі наших студентів в рамках курсів “Графічний дизайн” з Олександрою Корчевською-Цехош та “Креативне письмо” з Марією Титаренко. Ознайомитися з постерами, а також прочитати текстові рефлексії студентів за QR-кодом можна в Центрі Шептицького УКУ.