Конференція “Cтановлення стійкості” від ШЖК УКУ

18 лютого 2023 року у Львові відбудеться конференція «Становлення стійкості: яке майбутнє комунікацій в Україні».

Саме там викладачі, запрошені лектори і партнери Школи журналістики та комунікацій УКУ, а також студенти провідних вишів обговорять, як повномасштабна війна вплинула на українське медіасередовище. Проаналізують, яких візій потребуватиме медіаринок України після перемоги, і як журналістська освітня система безпосередньо може сприяти його цілісному розвитку.

Зареєструватись та ознайомитися з детальною програмою можна на сайті ШЖК

Дата: 18 лютого 2023 року

Локація: лекторій УКУ (Львів, вул. Козельницька, 2А) Формат: гібрид (виступи спікерів та студентів будуть відбуватися наживо, однак кожен охочий зможе долучитися до конференції як глядач під час прямого етеру на ресурсах Школи журналістики та комунікацій УКУ).